Reklamace zboží

 
Chci zboží vrátit v zákonné 14 denní lhůtě
  • Zboží odešlete poštou na adresu: Zahradní centrum JINÁ ZAHRADA Ústecká ulice, Ústní nad Labem – Chabařovice PSČ 403 17 . Zboží musí být neporušené a bez známek použití. V takovémto případě připojte dopis ve znění "odstupuji od smlouvy v rámci zákonné 14 denní lhůtě. Uvěďte číslo svého bankovního účtu a uvěďtě prosím váš telefon či email. Náklady na dopravu hradí zákazník. Nejprvé nás prosím informujte telefonicky na +420 775 406 560
  • Zboží můžete doručit osobně na jednu z našich poboček (v Mladé Boleslavi či Chabařovicích). V takovémto případě Vám bude částka vrácena v hotovosti, přímo na pokladně našich zahradnictví.
 
Chci zboží vyměnit za jiné
  • Zboží odešlete poštou na adresu: Zahradní centrum JINÁ ZAHRADA Ústecká ulice, Ústní nad Labem – Chabařovice PSČ 403 17 . Zboží musí být neporušené a bez známek použití. V takovémto případě připojte dopis ve znění "odstupuji od smlouvy v rámci zákonné 14 denní lhůtě. Uvěďte číslo svého bankovního účtu a uvěďtě prosím váš telefon či email. Náklady na dopravu hradí zákazník.